Naše webové stránky

Completestudio uvádí, aneb Na jakých projektech jsme dělali?

OCAFÉ - WEBOVÁ PREZENTACE

Moderní kvarána v Praze na Velké Ohradě si po několika letech svého úspěšného fungování zasloužila nový web.

Redakční systém WordPress a kvalitní šablona umožnili vytvoření moderní a cenově dostupné webové prezentace. Díky správnému SEO (optimalizace pro vyhledávače) se tento web během pár dní dostal na první pozici ve vyhledávači Google, přesně na klíčová slova, která klient potřebuje.

/ webdesign – webdevelopment – SEO /

www.ocafe.cz

STARTUP FESTIVAL - WEB

Festival, který se koná každoročně na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze potřebuje kvalitní web, který jak informuje o celé akci, tak zároveň umožňuje registrace na jednotlivé přednášky, workshopy a One2One konzultace.

Redakční systém WordPress v kombinaci s kvalitními pluginy nyní umožnuje jednoduchou správu obsahu, komplexní správu registrovaných uživatelů a skvělý přehled nad registracemi na jednotlivé bloky programu.

/ webdesign – webdevelopment /

www.startupfestival.cz

RICCOTARA - WEB S REZERVAČNÍM SYSTÉMEM

Luxusní apartmány na Srí Lance, které provozuje česká spolčnost EntryWorld nabízí na svém webu kompletní možnost rezervace a objednání ubytování a zároveň kompletní registraci na případné aktivity jako jsou jóga, potápění, surfing, rybaření, golf apod.

Využitím redakčního systému WordPress jsme docílili ideálního systému pro rezervace ubytování, vícejazyčnost i základní nastavení SEO.

/ wordpress – webdevelopment /

www.riccotara.com

ENTRYWORLD.EU - MIKROSTRÁNKA

Jednoduchá mikrostránka pro společnost, krerá nabízí ubytování v luxusním apartmánu na Srí Lance spojené se sportovními aktivitami splňuje vše co od ní zákazník očekává. Jednoduchost, moderní design, responzivní vzhled celé webové prezentace a pouze základní obsah jako informace o společnosti a kontaktní formulář.

/ webdesign – webdevelopment /

www.entryworld.eu

HOLATOVÁ DESIGN - WEBOVÉ PORTFOLIO

Původně zdánlivé konkurenci, nyní naší kamarádce HolatováDesign.cz, jsme vytvořili webové portfolio na základech redakčního systému WordPress s použitím kvalitní šablony pro funkcionalitu profesionálního a moderního portfolia.

Jednoduchý, moderní a responzivní web je na světě.

/ webdevelopment /

www.holatovadesign.cz

LOWCARB DO NEMOCNIC - WEB

Pro dobrou věc je někdy vhodné sáhnout i do vlastní kapsy. Pro projekt “Lowcarb do nemocnic”, který provozuje náš kamarád jsme se rozhodli investovat svůj čas a vytvořili jsme pro něj jednoduché stránky. Jednoduchá správa díky redakčnímu systému WordPress je již na něm.

/ wordpress – webdevelopment /

www.lowcarbdonemocnic.cz

...a další